Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odżywianie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Gość





PostWysłany: 10 Paź 2015 12:51    Temat postu: Zdrowe odżywianie Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich na portal o dietach i zdrowym odżywianiu http://dietoteczka.pl
Powrót do góry
Jacko
Gość





PostWysłany: 12 Lut 2016 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda bardzo fajnie tylko nazwa przekombinowana Very Happy


------
rozwój osobisty
tworzenie stron www
wynajmę mieszkanie
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 02 Lis 2016 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekstra sprawa, zgodze sie...


Dorzuciłbym do tego jeszscze koszulke z aldrux,

jakieś fajne oksy i do dzieła!
Powrót do góry
ExitDoor
Gość





PostWysłany: 21 Lip 2017 08:33    Temat postu: Pasja żeglowania Odpowiedz z cytatem

Pasja żeglowania to na prawdę coś wspaniałego. Warto z niej czerpać jak najwięcej przyjemności i zbierać energię do codziennego życia. Polecam stronę o budowaniu zaangażowania w hobby i rożnego typu pasji http://www.exitdoor.pl/ Warto korzystać z tego typu porad! Very Happy
Powrót do góry
Katman
Gość





PostWysłany: 26 Lip 2017 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, to uwielbiam potrawy wliczające się do diety śródziemnomorskiej - są świeże i lekkie. Często zamawiam je z cateringu.

___________________
lotnisko okęcie parking
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 24 Wrz 2017 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By zdrowo się odżywiać warto spożywać jak najwięcej owoców, oraz warzyw. Bardzo zdrowe są też ryby - bogactwo kwasów omega 3.

_____________________
Jurgów kamery
Powrót do góry
Makar
Gość





PostWysłany: 12 Paź 2017 07:00    Temat postu: zdrowe Odpowiedz z cytatem

Ja polecam korzystać z takich produktów spożywczych jak ciemny chleb lub brązowy cukier zamiast białego.

_______________________
Dekoracje na urodziny
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 29 Gru 2017 13:05    Temat postu: Restin Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei jadam dużo surówek i sałatek, które są bogatym źródłem witamin i minerałów.
Powrót do góry
Kares
Gość





PostWysłany: 16 Lut 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest zacząć przygotowywać posiłki na parze. Takie potrawy są bardzo zdrowe i smaczne. Należy unikać smażonego jedzenia.
_________________________
noclegi karpacz
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 25 Maj 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie królują sałatki owocowe. Córka też je uwielbia. Mąż raczej kieruje się ku daniom mięsnym. Obecnie moje ulubiona potrawa to tzw. "zupa kowbojska" z Teksasu.


__________________
idź do strony
Powrót do góry
Czak
Gość





PostWysłany: 01 Sie 2018 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie to bardzo lubię wszelkie warzywne surówki.
______________________
producent basenów
Powrót do góry
Suret
Gość





PostWysłany: 03 Wrz 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne w moim życiu. Często serwuję sobie różne zdrowe sałatki i owocowe smoothie przyrządzone z świeżych owoców.
____________________
logistyka magazynowa
Powrót do góry
pako32
Gość





PostWysłany: 31 Paź 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd zacząłem jeść zdrowo brakowało mi przepisów :/ szukałem po forach i stronach, ostatecznie skorzystałem z diety o dziwo. Mają super przepisy, sprawdźcie sobie http://terapiapedagogiczna.pl/poznaj-swietna-diete-oxy/
Powrót do góry
papajek
Gość





PostWysłany: 01 Lis 2018 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wszystkim polecam super sałatki z roszponki! http://dietlife.pl/poznaj-cudowne-wlasciwosci-roszponki/
Powrót do góry
janina77
Gość





PostWysłany: 03 Gru 2018 15:31    Temat postu: lampy ogrodowe i ogród Odpowiedz z cytatem

hej, ja również staram się zdrowo odżywiać w swoim ogrodzie w tym roku zamontowałam piękne lampy ogrodowe z https://www.sklep.kaja.com.pl/oswietlenie-do-ogrodu-c-57.html dzięki nim mogę spędzać czas w ogródku nawet wieczorem i napawać się zapachem moich owoców, warzyw i ziół Very Happy polecam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group