Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pasek klinowy piszczy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaduneusz
Gość





PostWysłany: 08 Paź 2019 13:14    Temat postu: Pasek klinowy piszczy Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam samochód dopiero od paru miesięcy. Zdecydowałem się na kupno takiego z drugiej ręki. Niestety okazało się, że od paru dni coś cały czas piszczy podczas jazdy. Czy może być to pasek klinowy? Znalazłem jeden artykuł o naprawie pasków klinowych, ale nie jestem do końca przekonany.
Powrót do góry
Kartoflaczek
Gość





PostWysłany: 10 Paź 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być to. Znajomemu się kiedyś zepsuł i piszczał tak głośno, że z drugiego końca miasta go było słychać xD
Powrót do góry
Koaala
Gość





PostWysłany: 22 Paź 2019 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć pod ręką dobrego mechanika. Znajdź jakiegoś taniego w swojej okolicy Wink
Powrót do góry
Kaskader91
Gość





PostWysłany: 23 Paź 2019 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć kogoś, kto nie tylko naprawi samochód, ale też kompleksowo o niego zadba. Zobacz na ofertę tego auto detailingu. Sami odwiozą Ci później samochód, który będzie jak nowy Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group