Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modna łazienka?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasper144
Gość





PostWysłany: 20 Lip 2020 06:52    Temat postu: Modna łazienka? Odpowiedz z cytatem

Jakie meble w łazience należą w tej chwili do najmodniejszych? Chciałem urządzić jakoś łazienkę w nowoczesnym stylu.
Powrót do góry
kujawiak1988
Gość





PostWysłany: 20 Lip 2020 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem na meble są te propozycje. Zobacz sobie koniecznie ten artykuł Smile
Powrót do góry
MariaK
Gość





PostWysłany: 18 Lis 2020 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne też żeby meble były funkcjonalne i żeby pomieściły wszystkie nasze rzeczy, łącznie z tymi większymi typu pościel czy ręczniki. Ja ostatnio kupiłam sobie taką grubą pościel na zimę (jakby ktoś potrzebował to wysyłam artykuł http://123budujemy.pl/czym-kierowac-sie-wybierajac-koldre/ dzięki któremu wiedziałam jaką wybrać) i latem nie będę miała jej gdzie schować. Więc chyba muszę zamówić jakieś nowe szafki na wymiar, bo inaczej się nie pomieszczę :/
Powrót do góry
Milenka
Gość





PostWysłany: 08 Gru 2020 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na remont generalny łazienki trzeba mieć świadomość, że robimy go raz na bardzo długi czas. Zresztą po ofertach większych sklepów widać jedno, wymagania klientów odnośnie wyposażenia łazienek cały czas rosną. Każdy kto chociaż raz skusił się na niską cenę z pewnością tego żałował wcześniej czy później. Najwięcej problemów chyba sprawia pod tym względem wyposażenie sanitarne. Niestety nie pozostaje nic innego jak wybrać następnym razie produkty z wyższej półki. Jeśli chodzi o sam prysznic to bateria podtynkowa marki Grohe - https://viverto.pl/baterie-prysznicowe-podtynkowe/ jest jednym z najpopularniejszych wybórów na ten moment. Wszystko za sprawą zastosowania nowoczesnych technologii jak chociażby termostat pozwalający na płynną regulację temperaturą. Koniec z przykrymi niespodziankami w postaci poparzenia się Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group