Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skup aut w Trójmieście

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
colarz
Gość





PostWysłany: 16 Lip 2018 09:08    Temat postu: Skup aut w Trójmieście Odpowiedz z cytatem

Hej!
Znajomy polecił mi skup aut w Trójmieście http://skupauttrojmiasto.com . Wydaje się spoko - ładna stonka, ciekawy opis. Ale czy rzeczywiście dają duże sumy pieniędzy za sprzedane auto? Chce sobie kupić nowy samochód, ale jak wiadomo potrzebuje gotówki na zakup nowego pojazdu. Stąd muszę sprzedać swoje auto, najlepiej właśnie w takim skupie aut. Jeżdżę póki co Golfem 3 ale chce sobie kupić nowego passata. Macie jakieś opinie o tym skupie samochodów w Gdańsku?
Powrót do góry
pako32
Gość





PostWysłany: 14 Wrz 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ze swojej strony polecam http://nova-auto.pl/
Powrót do góry
Uważajcie
Gość





PostWysłany: 11 Lip 2019 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej uważajcie na podrabiane części, różnie z nimi bywa Very Happy
Powrót do góry
Karmelek
Gość





PostWysłany: 09 Sie 2019 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując używane auto, trzeba mieć znajomego mechanika. Żeby porządnie sprawdził co i jak. Ja zawsze odwiedzam jednego fachowca mechanika z Krakowa, okolice Bieżanowa. Nigdy nie miałem problemów z samochodem Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group