Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra pizza w Krakowie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bela
Gość





PostWysłany: 07 Lut 2019 09:49    Temat postu: Dobra pizza w Krakowie? Odpowiedz z cytatem

Za kilka dni wybieramy się z grupą znajomych na wycieczkę do Krakowa. A że wszyscy uwielbiamy pizzę, szukamy namiarów na jakąś dobrą pizzerię w tym mieście. Znacie?
Powrót do góry
Misiek32
Gość





PostWysłany: 07 Lut 2019 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś słyszałem, że [url=https://www.caprinew.pl/promocje/]w poniedziałki w Krakowie są promocję na tą pizzę/url]. I podobno warto u nich złożyć zamówienie, bo jedzenie jest bardzo dobre Smile
Powrót do góry
Misiek32
Gość





PostWysłany: 07 Lut 2019 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś słyszałem, że w poniedziałki w Krakowie są promocję na tą pizzę. I podobno warto u nich złożyć zamówienie, bo jedzenie jest bardzo dobre
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 16 Kwi 2019 14:11    Temat postu: Re: Dobra pizza w Krakowie? Odpowiedz z cytatem

Bela napisał:
Za kilka dni wybieramy się z grupą znajomych na wycieczkę do Krakowa. A że wszyscy uwielbiamy pizzę, szukamy namiarów na jakąś dobrą pizzerię w tym mieście. Znacie?

Zawsze można zrobić sobie rajd po krakowskich pizzeriach, jest z czego ybierać Very Happy
Powrót do góry
kasienka
Gość





PostWysłany: 16 Kwi 2019 14:30    Temat postu: Re: Dobra pizza w Krakowie? Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Bela napisał:
Za kilka dni wybieramy się z grupą znajomych na wycieczkę do Krakowa. A że wszyscy uwielbiamy pizzę, szukamy namiarów na jakąś dobrą pizzerię w tym mieście. Znacie?

Zawsze można zrobić sobie rajd po krakowskich pizzeriach, jest z czego ybierać Very Happy


Zgadzam się! Na taką okoliczność fajnie mieć pod ręką ranking pizzerii z Krakowa. Polecam Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group