Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyburzenia, roboty ziemne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ellissa
Gość





PostWysłany: 25 Lut 2019 14:46    Temat postu: Wyburzenia, roboty ziemne Odpowiedz z cytatem

Chciałem się poradzić odnośnie kosztu wyburzenia starej szopy o powierzchni 15 m2. Co może mieć wpływ na ostateczną cenę wyburzenia?
Powrót do góry
Maxx
Gość





PostWysłany: 25 Lut 2019 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt rozbiórki budynku zależy od specyfiki budynku, jego wielkości oraz od rodzaju prac rozbiórkowych. Najlepiej, jak takie pytanie skierujesz bezpośrednio do firmy, która miałaby sie taką rozbiórką zająć. Mogę Ci podesłać namiar na [url=http://trans-ziem.pl/oferta/wyburzenia/ ] taką jedną firmę od wyburzeń. [/url]
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 25 Lut 2019 15:08    Temat postu: Maxx Odpowiedz z cytatem

Koszt rozbiórki budynku zależy od specyfiki budynku, jego wielkości oraz od rodzaju prac rozbiórkowych. Najlepiej, jak takie pytanie skierujesz bezpośrednio do firmy, która miałaby sie taką rozbiórką zająć. Mogę Ci podesłać namiar na taką jedną firmę od rozbiórek: http://trans-ziem.pl/oferta/wyburzenia/
Powrót do góry
Roman
Gość





PostWysłany: 13 Paź 2019 12:16    Temat postu: j Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to bardzo ciekawy pomysl na zalozenie firmy specjalizujacej sie w takich wyburzeniach. Wychodzac z zalozenia, ze mamy w okolicy planowane duzo inwestycji to jak najbardziej widze cala mase zlecen na takie uslugi. Pytanie jakie warto sobie zadac to czy jestesmy w stanie pozwolic sobie na wylozenie pieniedzy na start. Zawsze przeciez mozna szukac mozliwosci oszczedzania, jednym z takich patentow jest wypozyczenie potrzebnego sprzetu w takich firmach jak - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem Oczywiscie w miare rozwijania sie mozna go zakupic w przyszlosci na stale.
Powrót do góry
Kartofel
Gość





PostWysłany: 15 Paź 2019 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kto robi. Firmy mogą sobie policzyć dość sporo, bo jeszcze będą wywozić materiały. Niektórzy kuszą się na fachowców za jedno piwo, tacy znajdą się zawsze.
Powrót do góry
Precel
Gość





PostWysłany: 16 Paź 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem taki problem, to lepiej mi było przewertować ranking firm przeprowadzkowych w Rzeszowie i się wynieść niż inwestować w naprawy czy rozbiórki. A pole i dom sprzedałem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group