Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka przed komputerem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota_43
Gość





PostWysłany: 29 Sty 2020 11:17    Temat postu: Nauka przed komputerem? Odpowiedz z cytatem

Czy aplikacje internetowe naprawdę pomagają dzieciakom w nauce? Czy jest to tylko działanie po najmniejszej linii oporu a szkolenia online są mało wychowawcze? Jakie jest Wasze zdanie? Pytam, ponieważ znalazłem kilka ciekawych kursów internetowych dla dziecka, ale mam duże wątpliwości, czy warto się zarejestrować na nie?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: 29 Sty 2020 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama wolę raczej zajęcia stacjonarne, ale jeśli nie ma wyjścia, to moim zdaniem jest to całkiem ciekawa alternatywa. Przykładowo, słyszałam kiedyś o tego rodzaju edukacji dzieci na emigracji - rewelacyjna sprawa, jeśli nie ma w pobliżu polskiej szkoły. A często nie ma.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group