Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

spódniczki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pricesska
Gość





PostWysłany: 14 Cze 2019 14:21    Temat postu: spódniczki Odpowiedz z cytatem

Witam, poszukuję jakiś fajnych modeli spódniczek na lato. Możecie polecić mi sklepy, w których takie kupie. Myślalam o jakiś motwach kwiatowych albo o spódniczkach koronkowych
Powrót do góry
kitka
Gość





PostWysłany: 14 Cze 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może taka spódniczka koronkowa przypadnie Ci do gustu? Taki model świetnie będzie wyglądał w zestawieniu z większością bluzeczek.
Powrót do góry
bożenka11
Gość





PostWysłany: 28 Paź 2019 11:42    Temat postu: nogi Odpowiedz z cytatem

kocham nosić spódniczki, mam ładne nogi więc je pokazuje, używam naturalnych kosmetyków które podkreślają moją urodę np. kosmetyki organiczne Biovella https://biovella.pl/ polecam np. naturalny balsam do ciała od Biovella świetnie się rozprowadza i szybko wchłania, moje nogi dzięki niemu prezentują się doskonale Very Happy
Powrót do góry
ania
Gość





PostWysłany: 08 Sty 2020 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarówno ja jak i moja córka uwielbiamy spódniczki i sukienki Smile Ostatnio sprawdzałam co było najmodniejsze w 2019 i w sumie, część z tych sukienek miałyśmy w swojej garderobie. Jakby ktoś chciał poczytać to tu jest artykuł o modnych sukienkach dziewczęcych
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group