Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble biurowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ignacy
Gość





PostWysłany: 08 Lip 2019 11:43    Temat postu: Meble biurowe Odpowiedz z cytatem

Poszukuję sklepu z tanimi meblami biurowymi. Co mi możecie polecić?
Powrót do góry
kolorka
Gość





PostWysłany: 08 Lip 2019 14:37    Temat postu: kolorka Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma ostatnio zamawiała tanie meble biurowe od tego producenta. Z tego co mowiła była zadowolona ze stosunku ceny do jakości.
Powrót do góry
Felek
Gość





PostWysłany: 16 Lip 2019 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie zastanawiałeś się nad meblami ze szklanym blatem? Takie blaty są super trwałe i doświadczony szklarz wykona je bardzo szybko Very Happy
Powrót do góry
Koko
Gość





PostWysłany: 29 Paź 2019 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, kolega tutaj ma fajny pomysł z tymi szklanymi blatami. W biurze kiedyś takie widziałam, ciekawa aranżacja. No i bardzo nowoczesna.
Powrót do góry
Kantorek
Gość





PostWysłany: 23 Lis 2019 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanem drewnianych blatów. Uważam, że są najmocniejsze i sprawdzą się w każdym biurze!
Powrót do góry
MarekKar
Gość





PostWysłany: 17 Mar 2020 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeżeli chodzi o wybór mebli, jestem wielkim zwolennikiem mebli na wymiar. Takie wyposażenie idealnie pasuje do wszystkich pomieszczeń w moim mieszkaniu. Ostatnio też, po raz pierwszy zamawiałem sobie wygodny materac na wymiar https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-130x200-cm-do-spania , który oprócz dopasowania do rozmiarów łóżka, został dostosowany do mojej wagi. Dzięki temu produkt odznacza się idealną twardością i zapewnia mi tym samym maksymalny komfort podczas wypoczynku. Polecam szczerze każdemu taki dodatek do sypialni.
Powrót do góry
BartoszZa
Gość





PostWysłany: 22 Mar 2020 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarekKar napisał:
Ja jeżeli chodzi o wybór mebli, jestem wielkim zwolennikiem mebli na wymiar. Takie wyposażenie idealnie pasuje do wszystkich pomieszczeń w moim mieszkaniu. Ostatnio też, po raz pierwszy zamawiałem sobie wygodny materac na wymiar https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-130x200-cm-do-spania , który oprócz dopasowania do rozmiarów łóżka, został dostosowany do mojej wagi. Dzięki temu produkt odznacza się idealną twardością i zapewnia mi tym samym maksymalny komfort podczas wypoczynku. Polecam szczerze każdemu taki dodatek do sypialni.


Zgadzam się z Twoją opinią i również uważam, że materace na wymiar to doskonałe miejsce dla naszego wypoczynku. Mój nowy materac https://sweetsen.pl/90x180-cm-c37 jest również bardzo wygodny, ponieważ został dostosowany do moich preferencji. W ten sposób jakość mojego snu znacznie wzrosła. Odkąd śpię na materacu, wstaję rano zawsze wypoczęty oraz pełen energii.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group