Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe, klasyczne lampy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bielan16
Gość





PostWysłany: 09 Lip 2019 14:11    Temat postu: Ciekawe, klasyczne lampy? Odpowiedz z cytatem

Jak Wam się podobają żyrandole klasyczne stąd? Moja żona dostała fioła na ich punkcie, mnie również bardzo przypadły do gustu.
Powrót do góry
Lampex
Gość





PostWysłany: 11 Gru 2019 20:22    Temat postu: Żyrandole mogą być fajne Odpowiedz z cytatem

Żyrandole klasyczne już wychodzą z mody. Teraz popularne są lampy sufitowe w nowoczesny stylu. Najcześciej kupuje się różnego typu oczka, lampy led czy spoty. Najlepsze jak dla mnie są teraz takie sufitowe tuby stąd.sufitowe tuby stąd. Po pierwsze są tanie, po drugie można je montować praktycznie wszędzie, w salonie, sypialni czy łazience. Można je sobie wymienić za jakiś czas. Tuby dobrze sprawdzają się w małych pomieszczeniach, gdzie żyrandol nie wejdzie lub jeszcze bardziej pomniejszy pokój.
Pooglądaj sobie tuby i sam oceń.

Np. taka lampa kosztuje paredziesiąt złotych, a nie to co żyrandol za 1000 zł. Ale jeśli ktoś lubi styl klasyczny to mu zabronisz? Ja sam osobiście preferuję nowoczesne tuby i ledy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
kalijeść
Gość





PostWysłany: 11 Gru 2019 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuby są fajne i też mam u siebie ich dość dużo. Ja mam w korytarzu i wyglądają genialnie.
Powrót do góry
EwelinaTrok
Gość





PostWysłany: 11 Gru 2019 20:25    Temat postu: Tuby czy żyrandole? Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś lubi styl minimalistyczny to ok. Ja też wolę żyrandole, ale nowoczesne. Tuby można zamocować w kuchni czy przedpokoju. W dużym salonie będą słabo wyglądać.
Powrót do góry
Softier
Gość





PostWysłany: 11 Gru 2019 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Novodworski ma fajne tuby sufitowe. W marketach teraz tego pełno. W IKEI też się znajdą.
Powrót do góry
Sawczenko
Gość





PostWysłany: 11 Gru 2019 20:27    Temat postu: Tuba sufitowa Odpowiedz z cytatem

Jak wybieracie tuby to weźcie z wymienialnymi żarówkami led. Nie bierzcie takich z wbudowanymi bo później trzeba je tylko do kosza wyrzucić. Szkoda pieniędzy na to.
Powrót do góry
kilerek
Gość





PostWysłany: 11 Gru 2019 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikiem, miałem to samo. Kupiłem lampy led i później musiałem wyrzucić bo naprawić się nie dało. Lepiej już te z żarówkami wkręcanymi lub GU10
Powrót do góry
Hania
Gość





PostWysłany: 12 Gru 2019 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy takie lampy tuby łatwo się montuje? Myślałam nad takimi, ale nie byłam pewna czy łatwo je zabezpieczyć podczas przeprowadzki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group