Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się przeprowadzić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaherO
Gość





PostWysłany: 14 Sie 2019 08:24    Temat postu: Jak się przeprowadzić? Odpowiedz z cytatem

Cześć! Planuję przeprowadzkę, ale nie jestem pewien, na co postawić. Swoje auto i kilka kursów, wynajem dostawczaka, czy zatrudnienie ekipy, która pomoże mi wszystko ogarnąć i przy okazji przeniesie meble, które normalnie byłbym zmuszony zostawić. Co myślicie? Moi znajomi polecają ostatnią opcję, bo sami ostatnio korzystali z https://megaprzeprowadzki.pl/ i bardzo sobie chwalą.
Powrót do góry
Fero
Gość





PostWysłany: 19 Sie 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł, też korzystałem kiedyś z firmy przeprowadzkowej i miło wspominam tamten czas. Rok później pokusiłem się na oszczędności i całe przenosiny zajęły mi ponad tydzień. Ledwo się wyrobiłem z oddaniem mieszkania.
Powrót do góry
TomTom
Gość





PostWysłany: 22 Sie 2019 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko firma przeprowadzkowa. Ja bym nie dał rady przenieść swojego dobytku samodzielnie w krótkim czasie. Chyba że ktoś by mi pożyczył dostawczaka, ale nawet wtedy trzeba więcej rąk do pracy.
Powrót do góry
Kaczorek
Gość





PostWysłany: 09 Wrz 2019 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się sam przeprowadzałem, tylko miałem pecha z samochodem i w trakcie przenosin okazało się, że konieczna jest wymiana oleju, Kraków na szczęście jest zasobny w serwisy samochodowe i szybko otrzymałem pomoc.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group