Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeprowadzka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fero
Gość





PostWysłany: 19 Sie 2019 14:13    Temat postu: Przeprowadzka Odpowiedz z cytatem

Hej! Zastanawiam się nad przeprowadzką i tym razem chcę ją zaplanować od a do z. Polecicie jakieś konkretne firmy?
Powrót do góry
Hubak
Gość





PostWysłany: 23 Sie 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się rozglądam Smile
Powrót do góry
Booli
Gość





PostWysłany: 23 Paź 2019 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA połączyłem remont z przeprowadzką, bo skusiłem się na mieszkanie z drugiej ręki. Powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę. Wszystko poszło sprawnie, a przy ostatecznym meblowaniu sugerowałem się aktualnymi trendami w meblach na wymiar, bo teraz warto zagospodarować ile się da Very Happy
Powrót do góry
Kawowy smakosz
Gość





PostWysłany: 24 Paź 2019 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz miał problemy z przeprowadzką, to skorzystaj z tego poradnika. Z nim nawet najtrudniejsza przeprowadzka pójdzie gładko i sprawnie Smile
Powrót do góry
Karosiu
Gość





PostWysłany: 26 Paź 2019 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałem kiedyś na stronach typu olx, chociaż ostatnio trudno wierzyć w to, co tam ludzie wypisują. Lepiej mieć kogoś sprawdzonego.
Powrót do góry
Klaudynka
Gość





PostWysłany: 28 Paź 2019 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapotrzebowanie na takie firmy jest tak duże, że czasami się ciężko do nich dodzwonić! Wiem co mówię, przerabialiśmy to ostatnio...
Powrót do góry
Kauczuk
Gość





PostWysłany: 12 Lis 2019 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie macie namiarów na zaufanego geodetę? Znajomi polecali jedno biuro geodezyjne w Krakowie, ale chciałem się jeszcze rozglądnąć, żeby sprawdzić też konkurencję.
Powrót do góry
Staszek
Gość





PostWysłany: 26 Lis 2019 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei się zastanawiam nad remontem, czytałem tutaj, że zatrudnienie ekipy opłaca się bardziej niż remont w pojedynkę. To prawda?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group