Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rejs na Borcholm

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Żeglarstwo morskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zenon
Gość





PostWysłany: 23 Lis 2009 19:14    Temat postu: rejs na Borcholm Odpowiedz z cytatem

MAm motorówkę 8.5m i wadze 2t. Jest zarejestrowana w PZŻ. i wg prawa mogę sobie pływać do 3mil od brzegu na Bałtyku. A ja chcę popłynąc na Borcholm.
CZy są przepisy i gdzie je szukać które mi zabraniają moim statkiem pływać gdzie chcę, JAkie i przez kogo mogę ponieśc kary ewentualnie.
Zaznaczam ze nie jestem samobójcą i wiem jak się pływa mam tylko podstawowe uprawnienia, a łódz zgodnie z polskim prawem mozna prowadzic bez patentu. Bo silnik główny w papierach 13KM w rzeczyswistości 25KM i zapasowy 13KM(przyczepny) łącznie 38KM robi ze łódz płynie 20km/h
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Żeglarstwo morskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group