Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - ?eglarstwo.
Prywatna strona o ?eglarstwie pe?nomorskim.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprz?t ?eglarski - sklep

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> ?eglarstwo morskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenenx
Gość

PostWysłany: 11 Sty 2018 20:55    Temat postu: Sprz?t ?eglarski - sklep Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim
Jestem tutaj nowa wi?c wybaczcie mi je?li pope?nie jaki? b??d i napisze temat dotycz?cy rzeczy, które ju? tu by?y poruszane. Przez ostatnich kilka lat mieszka?am za granic? i nie za bardzo orientuje si? w sprz?cie ?eglarskim tzn w tym gdzie mo?na kupi? go w dobrej cenie i ?eby ten sprz?t by? dobrej jako?ci. Widzia?am, ze sporo produktów jest tutaj http://sklepwind.pl/ . Na pewno znacie ten sklep, bo raczej nie ma ich za wiele wi?c b?de wdzi?czna je?li napiszecie mi, czy warto tam kupowa?.
Powrót do góry
Stanis?aw
Gość

PostWysłany: 05 Cze 2020 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego sklepu. Kupuj? w lokalnym sklepie. Jak czego? nie maj? to szukam na https://www.mazuria.com maj? wszystko. Sprawd? hurtowni? ?eglarsk? Mazuria.
Powrót do góry
Zdzich102
Gość

PostWysłany: 30 Gru 2020 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj kupuje w sklepach stancjonarnych, ale na pewno si? te adresy przydadz?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> ?eglarstwo morskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach