Uwaga:
Żeby pisać na forum, nie trzeba się nigdzie rejestrować!
www.rejsymorskie.net
Forum: Adam Sulewski - żeglarstwo.
Prywatna strona o żeglarstwie pełnomorskim.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent gwiazdkowy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pannik
Gość





PostWysłany: 08 Gru 2020 08:53    Temat postu: Prezent gwiazdkowy? Odpowiedz z cytatem

Macie może pomysł na jakiś ciekawy prezent w tym roku dla nastolatka?
Powrót do góry
Kobra23
Gość





PostWysłany: 08 Gru 2020 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś z elektroniki? Taka opaska amazfit cor 2? Aparat fotograficzny? Coś do komputera?
Powrót do góry
michał443
Gość





PostWysłany: 19 Sty 2021 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć,
w tym roku swojej dziewczynie na Święta podarowałem voucher na zabieg pielęgnacyjny na włosy, Magdalena wydała go na zabieg keratynowy Amazon Keratin. Poleca się go osobom mającym suche i zniszczone włosy, a także tym którzy chcą trwale wyprostować swoje włosy. Magda bardzo się ucieszyła z prezentu i jeszcze bardziej z efektu zabiegu. Jej włosy po zostały odżywione, wzmocnione i wygładzone. Dodatkowo ładnie się układają i nie kręcą się - polecam Smile
Powrót do góry
Ellaella
Gość





PostWysłany: 20 Sty 2021 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a może ucieszyłby się z nowego krzesła obrotowego? Ja ostatnio szukałam dla nastoletniego brata i tutaj znalazłam inspiracje Smile
Powrót do góry
Marcin
Gość





PostWysłany: 15 Mar 2021 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie akurat si? fajnie z?o?y?o, ?e mia?em jubileusz swojej firmy (jakby kto? by? zainteresowany, to tu jest artyku? o tym, jak zorganizowa? jubileusz firmy), a 15-letni chrze?niak mia? tego dnia urodziny. I zrobili?my mu prezent, ?piewane sto lat, tort, upominki Smile
Powrót do góry
Marcin
Gość





PostWysłany: 15 Mar 2021 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie akurat sie fajnie zlozylo, ze mialem jubileusz swojej firmy (jakby ktos byl zainteresowany, to tu jest artykul o tym, jak zorganizowac jubileusz firmy), a 15-letni chrzesniak mial tego dnia urodziny. I zrobilismy mu prezent, spiewane sto lat, tort, upominki Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.rejsymorskie.net Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group